Přelomový business kurz: Jak v rámci work-life balance vytvořit funkční firmu?

Přelomový business kurz: Jak v rámci work-life balance vytvořit funkční firmu? 06.01.2022 20:00:00

Presenter: Ondřej a Dominika Paškovi, manželé, rodiče pěti dětí a majitelé Perfect World, jazykovky se srdcem

Popis setkání: Přemýšlíte o podnikání, založení vlastní firmy, vytvoření komunity? Chcete se osamostatnit nebo již do nějaké fáze samostatní jste, ale stále to není ono?
Chcete žít nezávislý život svých snů, v jehož rámci budete schopni spojit péči o sebe sama, rodinu, spolupracovníky i svoji firmu jako takovou?

Pro ty z vás, kteří chtějí začít žít život jinak a naučit se funkční principy jednání s lidmi, fungování ve společnosti, prodeje, práce se zákazníky a udržitelnosti firmy, ale i jejího dalšího rozvoje, strategie a vizí jsme připravili tento jedinečný online business kurz.

Co v rámci kurzu můžete očekávat:

1. Základní nosný prvek je 120min interaktivní webinář.
Tento probíhá vždy ve čtvrtky, a to od 6.1. do 10.3.2022. V rámci tohoto webináře budeme vždy probírat a rovnou si prostřednictvím chatu a vaší interakce osvojovat a zažívat jedno klíčové téma po druhém. Webináře vedou lektoři osobně a živě, vše vysvětlují, doptávají se, pracují s vašimi znalostmi a pomáhají vám osvojit si a začít používat ty nové. V rámci webinářů očekávejte témata jako "5 kroků k neodolatelnému marketingu", "Jak vytvořit neobyčejný vztah se zákazníkem", "V čem podnikat, jak to zjistit, udržet a rozvíjet" apod.

2. Navazující rozsáhlý domácí úkol.
Den po webináři obdržíte záznam z webináře a domácí úkol ke zpracování. Domácí úkol bude vždy zaměřen na praktické použití všeho, co jste se na webináři naučili. Očekávejte cvičení zaměřená na kreativitu, napasovaná na váš obor, vaši vášeň a rozvoj vašeho nápadu a vize. Budete pracovat s vlastními postoji a učit se využívat vlastní potenciál. Cílem domácího úkolu je inspirovat a motivovat vás k práci na vašem projektu a především s tím skutečně začít, nejenom o tom mluvit. Tento domácí úkol budete mít možnost vypracovat kdykoli do středy následujícího týdne.

3. Půlhodinová - hodinová individuální konzultace s lektory kurzu
Tato konzultace proběhne vždy v týdnu po webináři - její termín je individuální po domluvě. Předem budete mít k dispozici okruhy / otázky, na které se budete při konzultaci zaměřovat - těšte se na praktická cvičení a nácvik jednotlivých technik, zpětnou vazbu na váš výkon, pomoc s hledáním řešení na vaší konkrétní situaci a také prostor pro vaše případné dotazy.

Tento kurz je určen pouze účastníků, kteří to se seberozvojem, vlastním osamostatněním se a nalezením svého osobního příběhu myslí opravdu vážně.

Po uhrazení částky za kurz se s vámi osobně spojíme, abychom se společně krátce setkali online a poznali vás a vaše potřeby i očekávání. Následně vám týden před začátkem kurzu zašleme podrobné informace k celému kurzu.

Jeho cena je vč.DPH a obsahuje veškeré výše uvedené služby.

Kapacita kurzu je 8 účastníků.

Participation fee: 24990 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: domi@perfect-world.cz

Free slots: 7

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public but the information about it has not been published - only the participants who were provided with the link to this website can sign up for a slot. This meeting has not been listed in the Other Public Meetings list.