Španělský kurz pro kompletní ovládnutí úrovně A2

Španělský kurz pro kompletní ovládnutí úrovně A2 11.09.2024 20:00:00

Presenter: profesionální lektor Perfect World

Popis setkání: Tento kurz volně navazuje na náš kurz ovládnutí širších základů španělštiny. Chcete si pořádně osvojit minulý čas, naučit se základně pracovat se subjunktivem, rozšířit si slovní zásobu, zapracovat do své mluvy náročnější spojky a lépe zvládat komunikaci pouze ve španělštině?
Pak si tento kurz nenechte ujít!

CO VŠECHNO NÁS ČEKÁ:
1. Interaktivní webináře každou středu od 13.03. do 08.05.2024 od 20-21.30h.
Webináře jsou hlavním nosným pilířem celého intenzivního kurzu. Proto si na ně udělejte vždy čas a zajistěte si klid. Webináře budou interaktivní, budou vyžadovat Vaše zapojení, proto jim vždy věnujte 100% pozornost. Lektor za Vás danou práci neudělá, pokud skutečně budete chtít svoji španělštinu posunout, čeká nás spousta společné práce :-)

Tohoto kurzu se můžete zúčastnit i v případě, že nemůžete být na každém webináři přítomni - z každého webináře dostanete hned druhý den záznam, ze kterého můžete látku nastudovat. Toto však doporučujeme pouze v případě, že skutečně máte zájem na své španělštině zamakat a máte chuť a čas se jí věnovat.

2. Následné úkoly, jejich vypracování + oprava.
Lektor Vám po skončení webináře vždy zadá domácí úkol, na jehož vypracování budete mít čas nejdéle do úterý dalšího týdne. Tento úkol bude od lektora jasně specifikovaný, Vy jej následně vypracujete a zašlete na email. Lektor Vám úkol opraví a zašle zpět – u případných chyb dostanete nápovědu a bude třeba si danou věc prostudovat a opravit. Lektor Vás tímto způsobem povede k samostatnosti a skutečnému pochopení španělštiny.

3. Každý týden 30min individuální konverzace
Tato konverzace proběhne vždy na základě osobní domluvy mezi lektorem a studentem v daném týdnu po daném webináři. Lektor Vám předem poskytne otázky – konverzace má za úkol dát velký prostor Vašemu ústnímu vyjádření a pravidelnou kontrolu Vašeho pokroku.
Z této konverzace dostáváte následně také domácí úkol, který je zároveň zpětnou vazbou na Váš výkon.

V případě zájmu máte po dobu trvání webináře možnost zdarma využívat členství v naší členské sekci:
https://perfect-world.cz/spanelska-clenska-sekce-s-jazykovou-skolou-perfect-world/

Moc se na Vás těšíme!

Participation fee: 10900 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: misa@perfect-world.cz

Free slots: 3

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public and the information about it has been published for anybody on the Internet to see. Other public meetings