#IamRemarkable

#IamRemarkable 09.03.2021 17:50:00

Přednášející: Martina Bláhová

Popis setkání: Sebedůvěra, schopnost prezentovat vlastní úspěchy, schopnost se prosadit v práci i v životě to je to s čím my ženy někdy potřebujeme tak trochu pomoci... Zkrátka popostrčit abychom si uvědomily, jak jsme úžasné a jedinečné. Proto jsme se spojily s iniciativou #IamRemarkable, která vznikla v Googlu a klade si za cíl pomáhat právě ženám a dalším znevýhodněným skupinám se sebeprezentací a sebevědomím.
Tento workshop #IamRemarkable je unikátní obsahem i zkušenostmi facilitátorky, Martiny Bláhové, která workshopem provází.
#IamRemarkable - https://iamremarkable.withgoogle.com
Workshop je takovým malým dárkem pro vás a tak je ZDARMA ?
Počet míst je však omezen tak neváhejte se registrovat.


17:45 registrace
18:00 workshop
19:30 networking (nepovinná část)

Těšíme se na vás, tým M.arter

M.arter je vzdělávací a networkingová platforma pro ženy (i muže) na rodičovské dovolené. Pořádáme workshopy od profesionálů z různých oborů, také výběrový online mastermind program pro podnikatelky či offline mastermind setkání. Prostřednictvím nich pomáháme ženám s návratem do práce (nová nebo stávající pozice), s osobním rozvojem či se začátky nebo řízením vlastního podnikání. Více na www.marter.cz.

Cena za účast pro posluchače: 0 Kč

Pořádá: M.arter z.ú

Kontakt na pořadatele: barbora@marter.cz

Volná místa: 51

Přístupy k setkání obdržíte cca 30 až 15 minut před jeho zahájením.

Při zpracování Vašich osobních údajů postupuje pořadatel v souladu s těmito Zásadami pro zpracování osobních údajů.

Toto setkání je dostupné pro posluchače z řad veřejnosti a informace o jeho konání byla zveřejněna. Ostatní veřejná setkání