Živý online kurz pro věčné začátečníky: Ovládněte kompletně úrovně A1 a A2 v angličtině

Živý online kurz pro věčné začátečníky: Ovládněte kompletně úrovně A1 a A2 v angličtině 06.01.2021 20:00:00

Přednášející: Dominika Pašková

Popis setkání: Učíte se angličtinu již nějakou dobu, přesto máte pocit, že to pořádně nikam nevede? Chtěli byste to už jednou pro vždy změnit, udělat si v angličtině jasno a vytvořit si pevné základy, na nichž budete moci stavět své další schopnosti?
Pak právě pro Vás je kurz "Ovládněte kompletně úrovně A1 a A2 v angličtině" jako dělaný!

Co nás konkrétně čeká a na co se připravte?

1. Společné živé interaktivní webináře
Každou středu od 20-21.30h 90min společný živý webinář, který je nosným prvkem celého kurzu. V rámci tohoto webináře se budeme vždy věnovat jednomu konkrétnímu tématu, které bude kompletně probráno, vysvětleno a prozkoušeno. Počítejte s tím, že webinář je interaktivní, takže předpokládá Vaše zapojení a 100% soustředění. Tyto webináře budou probíhat od 6.1. do 10.3.

Prezentace pro daný webinář Vám bude zaslána na email vždy den před webinářem, abyste se mohli podívat, co Vás čeká, případně se dle svých možností připravit.

2. Domácí úkol
V návaznosti na webinář Vás každý týden čeká rozsáhlý domácí úkol, který Vám bude konkrétně zadán den po webináři, a na jehož vypracování máte čas do neděle před následujícím webinářem. Tento úkol obsahuje vždy Vaše vlastní věty na procvičení veškeré látky, překlad, písemnou část (vyprávění, sloh apod.), poslech a zadání pro ústní část, kterou zmiňuji v bodě 3. Tento úkol následně zasíláte emailem a obratem se Vám dostane jeho opravy (respektive vyznačení toho, co ještě není správně + pomůcka k tomu, abyste to zvládli opravit sami a zaslat znovu).
Úkol studenti většinou vypracovávají ve Wordu a zasílají jako přílohu.

3. Společné 30min online schůzky s lektorem
Poslední nezbytnou částí tohoto online kurzu jsou pravidelné 30min "sessions" s lektorem kurzu, na jejichž času se každý týden flexibilně domluvíme, a během nichž probíhá řízená konverzace, případně zkoušení na předem dané otázky, jež testují a procvičují to, co bylo probráno v rámci pondělního webináře. Na tento Váš výkon dostáváte vždy následně zpětnou vazbu, kterou je třeba vypracovat a zaslat k opravě zase vždy nejdéle do neděle před následujícím webinářem.

Toto jsou ty nejzásadnější informace k naší společné cestě, na kterou se já osobně moc těším!

Cena za účast pro posluchače: 8990 Kč

Pořádá: Perfect World s.r.o.

Kontakt na pořadatele: domi@perfect-world.cz

Volná místa: 6

Po vyplnění přihlášky budete přesměrováni na platební bránu.

Při zpracování Vašich osobních údajů postupuje pořadatel v souladu s těmito Zásadami pro zpracování osobních údajů.

Toto setkání je dostupné pro posluchače z řad veřejnosti, ale informace o jeho konání nebyla zveřejněna – přihlásit se mohou pouze posluchači, kteří dostali odkaz na tuto stránku. Toto setkání tedy není uvedeno v seznamu ostatních veřejných setkání.