Živý online kurz angličtiny pro (úplné) začátečníky: Z úrovně A0 do A1 za dva měsíce!

Živý online kurz angličtiny pro (úplné) začátečníky: Z úrovně A0 do A1 za dva měsíce! 10.09.2024 20:00:00

Presenter: profesionální lektor Perfect World

Popis setkání: Neumíte z angličtiny zcela nic, maximálně dáte dohromady pár slovíček, ale o větách se už moc mluvit nedá? Je pro Vás tento cizí jazyk španělskou vesnicí, ale nechcete, aby tomu tak bylo i nadále? Chcete si osvojit pevné základy tohoto dnes již nepostradatelného jazyka, a ideálně tak, abyste jej dokázali skutečně aktivně použít?
Pak je tento živý online kurz přímo pro Vás - během několika týdnů pochopíte a vstřebáte důležité základy angličtiny, začnete všechno samostatně používat, naučíte se základně rozumět a angličtina se Vám stane blízkou!

CO VŠECHNO NÁS ČEKÁ:
1. Interaktivní webináře každé úterý od 12.03. do 07.05. 2024 od 20-21.30h.
Webináře jsou hlavním nosným pilířem celého intenzivního kurzu. Proto si na ně udělejte vždy čas a zajistěte si klid. Webináře se konají na platformě webmeeting.cz - předem obdržíte odkaz, pod kterým se webinář koná, k Vaší účasti není třeba nic stahovat, potřebujete jen funkční mikrofon. Webináře budou interaktivní, budou vyžadovat Vaše zapojení, proto jim vždy věnujte 100% pozornost. Lektor za Vás danou práci neudělá, pokud skutečně budete chtít svoji angličtinu posunout, čeká nás spousta společné práce :-)

Tohoto kurzu se můžete zúčastnit i v případě, že nemůžete být na každém webináři přítomni - z každého webináře dostanete hned druhý den záznam, ze kterého můžete látku nastudovat. Toto však doporučujeme pouze v případě, že skutečně máte zájem na své angličtině zamakat a máte chuť a čas se jí věnovat.

2. Následné úkoly, jejich vypracování + oprava.
Lektor Vám po skončení webináře vždy zadá domácí úkol, na jehož vypracování budete mít čas nejdéle do pondělí daného týdne. Tento úkol bude od lektora jasně specifikovaný, Vy jej následně vypracujete a zašlete na email. Lektor Vám úkol opraví a zašle zpět – u případných chyb dostanete nápovědu a bude třeba si danou věc prostudovat a opravit. Lektor Vás tímto způsobem povede k samostatnosti a skutečnému pochopení angličtiny.

3. Každý týden 30min individuální prozkoušení/ konzultace/ konverzace.
Toto prozkoušení / konzultace / konverzace proběhne vždy na základě osobní domluvy mezi lektorem a studentem v daném týdnu po daném webináři. Lektor Vám řekne, co je třeba si na konzultaci připravit - tato část má za úkol dát velký prostor Vašemu ústnímu vyjádření a pravidelnou kontrolu Vašeho pokroku.

V případě zájmu máte po dobu trvání webináře možnost zdarma využívat členství v naší členské sekci:
https://perfect-world.cz/clenska-sekce-jazykove-skoly-perfect-world/

Participation fee: 10990 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: misa@perfect-world.cz

Free slots: 2

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public and the information about it has been published for anybody on the Internet to see. Other public meetings