Business English pro mírně pokročilé - zlepšete komunikaci v práci za dva měsíce!

Business English pro mírně pokročilé - zlepšete komunikaci v práci za dva měsíce! 11.09.2024 20:00:00

Presenter: profesionální lektor Perfect World

Popis setkání: Učíte se anglicky už nějakou dobu, ovládáte celkem bez problému základy, ale cítíte, že při komunikaci v práci to není úplně ono? Sice se vždy nějak vyjádříte, ale víte, že by to šlo říci určitě mnohem lépe?

Běžná komunikace většinou studentům nedělá problém. S lehkostí mluví o sobě, své rodině, o tom, co dělají ve volném čase. Když ale přijde na "business" konverzaci, kdy je třeba něco vyjednat s nespokojeným zákazníkem nebo odprezentovat své výsledky, hledáme ta správná slova a rádi bychom se uměli vyjadřovat "na úrovni".

Pokud se chcete v angličtině posunout tak, abyste se nemuseli stydět na mezinárodních konferencích nebo beze strachu vést videohovor se zahraničím, pojďte s námi makat do dvouměsíčního online kurzu Business English pro mírně pokročilé. Můžete si být jisti, že se Vám dostane spousty hodnotných informací, které jen tak někde nenajdete, a navíc si je budete mít prostor opravdu vyzkoušet a zažít.

Potřebná vstupní znalost angličtiny alespoň A2.

CO VŠECHNO NÁS ČEKÁ:
1. Interaktivní webináře každou středu od 13.03. do 08.05.2024 od 20-21.30h.
Webináře jsou hlavním nosným pilířem celého intenzivního kurzu. Proto si na ně udělejte vždy čas a zajistěte si klid. Webináře se konají na platformě webmeeting, pro vstup na ně budete používat stále jeden a ten samý odkaz, netřeba nic instalovat. Webináře budou interaktivní, budou vyžadovat Vaše zapojení, proto jim vždy věnujte 100% pozornost. Lektor za Vás danou práci neudělá, pokud skutečně budete chtít svoji angličtinu posunout, čeká nás spousta společné práce :-)

Tohoto kurzu se můžete zúčastnit i v případě, že nemůžete být na každém webináři přítomni - z každého webináře dostanete hned druhý den záznam, ze kterého můžete látku nastudovat. Toto však doporučujeme pouze v případě, že skutečně máte zájem na své angličtině zamakat a máte chuť a čas se jí věnovat.

2. Následné úkoly, jejich vypracování + oprava.
Lektor Vám po skončení webináře vždy zadá domácí úkol, na jehož vypracování budete mít čas nejdéle do neděle daného týdne. Tento úkol bude od lektora jasně specifikovaný, Vy jej následně vypracujete a zašlete na email. Lektor Vám úkol opraví a zašle zpět – u případných chyb dostanete nápovědu a bude třeba si danou věc prostudovat a opravit. Lektor Vás tímto způsobem povede k samostatnosti a skutečnému pochopení angličtiny.

3. Každý týden 30min individuální konverzace
Konverzace probíhá vždy na základě osobní domluvy mezi lektorem a studentem v daném týdnu po daném webináři. Lektor Vám předem zašle otázky, které vychází z látky probírané na webináři a přímo se soustředí na zavedení této problematiky do Vaší aktivní angličtiny. Ideální je si odpovědi na tyto otázky předem připravit, abyste se následně mohli 100 % soustředit na vlastní projev a případné doptávání lektora.


V případě zájmu máte po dobu trvání webináře možnost zdarma využívat členství v naší členské sekci:
https://perfect-world.cz/clenska-sekce-jazykove-skoly-perfect-world/

Participation fee: 10990 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: misa@perfect-world.cz

Free slots: 3

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public and the information about it has been published for anybody on the Internet to see. Other public meetings