Angličtina pro cestování - komunikujte samostatně za 2 měsíce

Angličtina pro cestování - komunikujte samostatně za 2 měsíce 12.09.2024 20:00:00

Presenter: profesionální lektor Perfect World

Popis setkání: Rádi cestujete po světě, poznáváte nová místa, nové lidi a kultury, ale brzdí Vás jazyková bariéra? Nebo si s angličtinou zatím nějak vystačíte, ale cítíte, že to není úplně ono?

V tomto intenzivním webinářovém kurzu za 9 týdnů projdeme všechna důležitá témata, bez kterých se při cestování neobejdete, od rezervace hotelového pokoje, přes objednávku jídla v restauraci až po řešení krizových situací.

CO VŠECHNO NÁS ČEKÁ:
1. Interaktivní webináře každý čtvrtek od 14.03. do 09.05.2024 od 20-21.30h.
Webináře jsou hlavním nosným pilířem celého intenzivního kurzu. Proto si na ně udělejte vždy čas a zajistěte si klid. Webináře se konají na platformě webmeeting, pro vstup na ně budete používat stále jeden a ten samý odkaz, netřeba nic instalovat. Webináře budou interaktivní, budou vyžadovat Vaše zapojení, proto jim vždy věnujte 100% pozornost. Lektor za Vás danou práci neudělá, pokud skutečně budete chtít svoji angličtinu posunout, čeká nás spousta společné práce :-)

Tohoto kurzu se můžete zúčastnit i v případě, že nemůžete být na každém webináři přítomni - z každého webináře dostanete hned druhý den záznam, ze kterého můžete látku nastudovat. Toto však doporučujeme pouze v případě, že skutečně máte zájem na své angličtině zamakat a máte chuť a čas se jí věnovat.

2. Následné úkoly, jejich vypracování + oprava.
Lektor Vám po skončení webináře vždy zadá domácí úkol, na jehož vypracování budete mít čas nejdéle do následující lekce. Tento úkol bude od lektora jasně specifikovaný, Vy jej následně vypracujete a zašlete na email. Lektor Vám úkol opraví a zašle zpět – u případných chyb dostanete nápovědu a bude třeba si danou věc prostudovat a opravit. Lektor Vás tímto způsobem povede k samostatnosti a skutečnému pochopení angličtiny.

3. Každý týden 30min individuální konverzace

Konverzace probíhá vždy na základě osobní domluvy mezi lektorem a studentem v daném týdnu po daném webináři. Lektor Vám předem zašle otázky, které vychází z látky probírané na webináři a přímo se soustředí na zavedení této problematiky do Vaší aktivní angličtiny. Ideální je si odpovědi na tyto otázky předem připravit, abyste se následně mohli 100 % soustředit na vlastní projev a případné doptávání lektora.


Po dobu trvání webináře máte možnost také využít členství zdarma v konverzačním projektu Words First - komunitě studentů, se kterými můžete pilovat své konverzační dovednosti. Více o projektu zde: https://perfect-world.cz/words-first-online-projekt-pro-rozvoj-aktivni-anglictiny/

Participation fee: 10990 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: misa@perfect-world.cz

Free slots: 4

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public and the information about it has been published for anybody on the Internet to see. Other public meetings