Společně z úrovně A2 k ukončené B1 za dva měsíce!

Společně z úrovně A2 k ukončené B1 za dva měsíce! 06.11.2023 20:00:00

Presenter: profesionální lektor Perfect World

Popis setkání: Učíte se anglicky už nějakou dobu, ovládáte celkem bez problému základy, ale cítíte, že existuje nějaká pomyslná hranice, kterou se Vás stále nedaří překonat?
V angličtině bývá pro hodně studentů náročné dostat se z úrovně A2 do B1. V A2 se domluvíme bez větších problémů, nějak se vždycky vyjádříme, ale není to úplně ono. V určitých situacích nám chybí schopnosti, a i když to nějak dohromady dáme, víme, že by to určitě šlo říct mnohem lépe.

Pokud chcete tento osudný blok překonat, pojďte s námi makat do dvouměsíčního online kurzu Společně z úrovně A2 k ukončené B1. Můžete si být jisti, že se Vám dostane spousty hodnotných informací, které jen tak někde nenajdete, a navíc si je budete mít prostor opravdu vyzkoušet a zažít.

CO VŠECHNO NÁS ČEKÁ:
1. Interaktivní webináře každé pondělí od 06.11. 2023 do 01.01.2024 od 20-21.30h.
Webináře jsou hlavním nosným pilířem celého intenzivního kurzu. Proto si na ně udělejte vždy čas a zajistěte si klid. Webináře se konají na platformě webmeeting, pro vstup na ně budete používat stále jeden a ten samý odkaz, netřeba nic instalovat. Webináře budou interaktivní, budou vyžadovat Vaše zapojení, proto jim vždy věnujte 100% pozornost. Lektor za Vás danou práci neudělá, pokud skutečně budete chtít svoji angličtinu posunout, čeká nás spousta společné práce :-)

Tohoto kurzu se můžete zúčastnit i v případě, že nemůžete být na každém webináři přítomni - z každého webináře dostanete hned druhý den záznam, ze kterého můžete látku nastudovat. Toto však doporučujeme pouze v případě, že skutečně máte zájem na své angličtině zamakat a máte chuť a čas se jí věnovat.

2. Následné úkoly, jejich vypracování + oprava.
Lektor Vám po skončení webináře vždy zadá domácí úkol, na jehož vypracování budete mít čas nejdéle do neděle daného týdne. Tento úkol bude od lektora jasně specifikovaný, Vy jej následně vypracujete a zašlete na email. Lektor Vám úkol opraví a zašle zpět – u případných chyb dostanete nápovědu a bude třeba si danou věc prostudovat a opravit. Lektor Vás tímto způsobem povede k samostatnosti a skutečnému pochopení angličtiny.

3. Každý týden 30min individuální konverzace
Konverzace probíhá vždy na základě osobní domluvy mezi lektorem a studentem v daném týdnu po daném webináři. Lektor Vám předem zašle otázky, které vychází z látky probírané na webináři a přímo se soustředí na zavedení této problematiky do Vaší aktivní angličtiny. Ideální je si odpovědi na tyto otázky předem připravit, abyste se následně mohli 100 % soustředit na vlastní projev a případné doptávání lektora.


V případě zájmu máte po dobu trvání webináře možnost zdarma využívat členství v naší členské sekci:
https://perfect-world.cz/clenska-sekce-jazykove-skoly-perfect-world/

Participation fee: 10990 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: domi@perfect-world.cz

Free slots: 3

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public but the information about it has not been published - only the participants who were provided with the link to this website can sign up for a slot. This meeting has not been listed in the Other Public Meetings list.