Živý online kurz španělštiny pro úplné začátečníky - zvládněte za dva měsíce úroveň A1!

Živý online kurz španělštiny pro úplné začátečníky - zvládněte za dva měsíce úroveň A1! 10.11.2022 20:00:00

Presenter: profesionální lektor Perfect World

Popis setkání: Líbí se Vám španělština a chtěli byste se ji alespoň základně naučit používat? Rádi byste se domluvili na dovolené, objednali si pití a něco dobrého, pozdravili místní, popovídali si o základních věcech?

Pak je tento kurz přímo pro Vás! Za dva měsíce vám předáme a zajistíme osvojení té nejzákladnější španělské úrovně - čeká vás hodně práce, ale výsledky budou stát za to! Naučíte se skládat věty, pracovat se slovy, ale psát a mluvit. A budete v těch nejlepších rukou, protože my to opravdu umíme!

CO VŠECHNO NÁS ČEKÁ:
1. Interaktivní webináře každý čtvrtek od 10.09. do 05.01. 2023 od 20-21.30h.
Webináře jsou hlavním nosným pilířem celého intenzivního kurzu. Proto si na ně udělejte vždy čas a zajistěte si klid. Webináře budou interaktivní, budou vyžadovat Vaše zapojení, proto jim vždy věnujte 100% pozornost. Lektor za Vás danou práci neudělá, pokud skutečně budete chtít svoji španělštinu posunout, čeká nás spousta společné práce :-)

Tohoto kurzu se můžete zúčastnit i v případě, že nemůžete být na každém webináři přítomni - z každého webináře dostanete hned druhý den záznam, ze kterého můžete látku nastudovat. Toto však doporučujeme pouze v případě, že skutečně máte zájem na své španělštině zamakat a máte chuť a čas se jí věnovat.

2. Následné úkoly, jejich vypracování + oprava.
Lektor Vám po skončení webináře vždy zadá domácí úkol, na jehož vypracování budete mít čas nejdéle do středy daného týdne. Tento úkol bude od lektora jasně specifikovaný, Vy jej následně vypracujete a zašlete na email. Lektor Vám úkol opraví a zašle zpět – u případných chyb dostanete nápovědu a bude třeba si danou věc prostudovat a opravit. Lektor Vás tímto způsobem povede k samostatnosti a skutečnému pochopení španělštiny.

3. Každý týden 30min individuální prozkoušení + konzultace.
Toto prozkoušení / konzultace proběhne vždy na základě osobní domluvy mezi lektorem a studentem v daném týdnu po daném webináři. Lektor Vám řekne, co je třeba si na konzultaci připravit – konzultace má za úkol dát velký prostor Vašemu ústnímu vyjádření a pravidelnou kontrolu Vašeho pokroku.
Moc se na Vás těšíme!

Participation fee: 10990 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: domi@perfect-world.cz

Free slots: 5

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public but the information about it has not been published - only the participants who were provided with the link to this website can sign up for a slot. This meeting has not been listed in the Other Public Meetings list.