Rozšiřte svoji anglickou slovní zásobu o minimálně 50% za dva měsíce!

Rozšiřte svoji anglickou slovní zásobu o minimálně 50% za dva měsíce! 08.11.2022 20:00:00

Presenter: profesionální lektor Perfect World

Popis setkání: Angličtinu máte na celkem fajn úrovni, domluvíte se, docela dobře rozumíte, ale cítíte obrovskou slabinu ve slovní zásobě? Když máte říci téměř jakoukoli větu, zjistíte, že neznáte správná slova, která byste potřebovali, abyste řekli to, co chcete? Toužíte po tom být schopni v angličtině vyjádřit to samé co v češtině?

Pak je pro Vás tento náš živý online kurz jako ušitý na míru - čekají Vás efektivní tipy a zažití si toho, jak se jednotlivá slovíčka tvoří - získáte velmi dobrou schopnost umět si vytvořit slova bez nutnosti hledat je ve slovníku - a hlavně si všechno aktivně procvičíte a osvojíte si vlastní tvorbu a použití daných slov díky pochopení jazyka.

CO VŠECHNO NÁS ČEKÁ:
1. Interaktivní webináře každé úterý od 08.11. do 03.01. 2023 od 20-21.30h.
Webináře jsou hlavním nosným pilířem celého intenzivního kurzu. Proto si na ně udělejte vždy čas a zajistěte si klid. Odkaz k přístupu na každý z webinářů bude unikátní a bude Vám zaslán vždy daný den či den předem. Webináře budou interaktivní, budou vyžadovat Vaše zapojení, proto jim vždy věnujte 100% pozornost. Lektor za Vás danou práci neudělá, pokud skutečně budete chtít svoji angličtinu posunout, čeká nás spousta společné práce :-)

Tohoto kurzu se můžete zúčastnit i v případě, že nemůžete být na každém webináři přítomni - z každého webináře dostanete hned druhý den záznam, ze kterého můžete látku nastudovat. Toto však doporučujeme pouze v případě, že skutečně máte zájem na své angličtině zamakat a máte chuť a čas se jí věnovat.

2. Následné úkoly, jejich vypracování + oprava.
Lektor Vám po skončení webináře vždy zadá domácí úkol, na jehož vypracování budete mít čas nejdéle do pondělí daného týdne. Tento úkol bude od lektora jasně specifikovaný, Vy jej následně vypracujete a zašlete na email. Lektor Vám úkol opraví a zašle zpět – u případných chyb dostanete nápovědu a bude třeba si danou věc prostudovat a opravit. Lektor Vás tímto způsobem povede k samostatnosti a skutečnému pochopení angličtiny.

3. Každý týden 30min individuální konverzace.
Konverzace probíhá vždy na základě osobní domluvy mezi lektorem a studentem v daném týdnu po daném webináři. Lektor Vám předem zašle otázky, které vychází z látky probírané na webináři a přímo se soustředí na zavedení této problematiky do Vaší aktivní angličtiny. Ideální je si odpovědi na tyto otázky předem připravit, abyste se následně mohli 100 % soustředit na vlastní projev a případné doptávání lektora.


Po dobu trvání webináře máte možnost zdarma využívat basic členství v našem projektu Words First zaměřeném na mluvení anglicky: https://perfect-world.cz/words-first-online-projekt-pro-rozvoj-aktivni-anglictiny/


Minimální vyžadovaná úroveň pro tento kurz: B1
Maximální počet účastníků: 7

Participation fee: 10990 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: domi@perfect-world.cz

Free slots: 5

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public but the information about it has not been published - only the participants who were provided with the link to this website can sign up for a slot. This meeting has not been listed in the Other Public Meetings list.