Živý online kurz pro věčné začátečníky: Ovládněte kompletně úrovně A1 a A2 v angličtině

Živý online kurz pro věčné začátečníky: Ovládněte kompletně úrovně A1 a A2 v angličtině 11.09.2024 20:00:00

Presenter: profesionální lektor Perfect World

Popis setkání: Představuje pro Vás angličtina stále tak trochu noční můru? Máte pocit, že už jí snad opravdu každý kolem Vás umí, ale Vy stále ještě ne? Už jste se několikrát snažili ji naučit, přesto jste stále věčnými začátečníky, pletou se Vám členy, nevíte, jaký čas máte použít, a pokračovat bychom mohli dále a dále?
Pak by Vám tento náš online kurz rozhodně neměl uniknout. Je naprosto ideální pro všechny z Vás, kteří se svojí angličtinou už chcete opravdu hnout a ne se stále "potácet" na stejném místě. Spolu to konečně zlomíme!

CO VŠECHNO NÁS ČEKÁ:
1. Interaktivní webináře každou středu od 13.03. do 08.05. 2024 od 20-21.30h.
Webináře jsou hlavním nosným pilířem celého intenzivního kurzu. Proto si na ně udělejte vždy čas a zajistěte si klid. Odkaz k přístupu na každý z webinářů bude unikátní a bude Vám zaslán vždy daný den či den předem. Webináře budou interaktivní, budou vyžadovat Vaše zapojení, proto jim vždy věnujte 100% pozornost. Lektor za Vás danou práci neudělá, pokud skutečně budete chtít svoji angličtinu posunout, čeká nás spousta společné práce :-)

Tohoto kurzu se můžete zúčastnit i v případě, že nemůžete být na každém webináři přítomni - z každého webináře dostanete hned druhý den záznam, ze kterého můžete látku nastudovat. Toto však doporučujeme pouze v případě, že skutečně máte zájem na své angličtině zamakat a máte chuť a čas se jí věnovat.

2. Následné úkoly, jejich vypracování + oprava.
Lektor Vám po skončení webináře vždy zadá domácí úkol, na jehož vypracování budete mít čas nejdéle do pondělídaného týdne. Tento úkol bude od lektora jasně specifikovaný, Vy jej následně vypracujete a zašlete na email. Lektor Vám úkol opraví a zašle zpět – u případných chyb dostanete nápovědu a bude třeba si danou věc prostudovat a opravit. Lektor Vás tímto způsobem povede k samostatnosti a skutečnému pochopení angličtiny.

3. Každý týden 30min individuální konverzace.
Tato konverzace proběhne vždy na základě osobní domluvy mezi lektorem a studentem v daném týdnu po daném webináři. Lektor Vám předem poskytne otázky – konverzace má za úkol dát velký prostor Vašemu ústnímu vyjádření a pravidelnou kontrolu Vašeho pokroku.
Z této konverzace dostáváte následně také domácí úkol, který je zároveň zpětnou vazbou na Váš výkon.

V případě zájmu máte po dobu trvání webináře možnost zdarma využívat členství v naší členské sekci:
https://perfect-world.cz/clenska-sekce-jazykove-skoly-perfect-world/

Participation fee: 10990 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: misa@perfect-world.cz

Free slots: 2

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public and the information about it has been published for anybody on the Internet to see. Other public meetings