The best of Perfect World: Poznejte angličtinu jako celek - 2 nabité měsíce s nejlépe hodnocenou lektorkou v ČR!

The best of Perfect World: Poznejte angličtinu jako celek - 2 nabité měsíce s nejlépe hodnocenou lektorkou v ČR! 06.09.2021 20:00:00

Presenter: Dominika Pašková

Popis setkání: Toužíte po tom, aby Vám angličtinu někdo jednou pro vždy vysvětlil polopaticky? Abyste ji jednoduše chápali, rozuměli jí a dokázali v ní být samostatní? Chcete jí nakouknout pod pokličku, ale zároveň se jí opravdu naučit aktivně používat?

Pak byste si neměli nechat ujít tento jedinečný intenzivní kurz, který je jediným svého druhu, jenž aktuálně učí naše jednatelka Dominika, která je zároveň nejlépe hodnocenou lektorkou v ČR podle nezávislého webu jazykovky.cz!

Pro koho je kurz vhodný:
Tento kurz je koncipovaný pro vícero úrovní, takže se můžete zúčastnit téměř bez ohledu na svoji pokročilost. Minimální úroveň pro zúčastnění se je však A2.

Co Vás čeká:
1. Intenzivní interaktivní webináře každé pondělí od 6.9. do 1.11. od 20-21.30h.

Interaktivní webináře očekávají Vaše 100 % zapojení a činorodost. Připravte se na pořádnou dávku energie od lektora, ale také na spoustu práce, která Vás čeká.

2. Obsáhlý domácí úkol k vypracování

Den po webináři obdržíte domácí úkol, který Vás zapojí do hry. Těšit se můžete na zevrubné procvičení všeho, co se probíralo na webináři, na Vaše vlastní věty, překlad, poslech, četbu, psaný projev a přípravu na zlatý hřeben = společnou konverzaci.
Kompletně vypracovaný úkol zasíláte Dominice nejdéle do neděle před dalším webinářem ke kontrole.

3. 30 minut společné konverzace

Konverzace, na kterou předem obdržíte otázky, na něž je žádoucí, abyste se předem připravili - následně budete po dobu 30 minut mluvit Vy - Dominika Vám do projevu nijak neskáče, ale dělá si poznámky ohledně Vašich případných chybek nebo nesprávných vyjádření - na svůj projev následně dostáváte zpětnou vazbu emailem, tu si můžete představit jako domácí úkol, který Vás přímo upozorňuje na to, co byste mohli říci lépe, následně je třeba to nastudovat, vypracovat, a znovu zaslat ke kontrole. :-)

Tak a to je vše - dva měsíce nabité péčí o Vás a Váš skutečný pokrok v angličtině. Doporučujeme pouze pro ty, kteří to s angličtinou myslí VÁŽNĚ!

Program:
1. webinář: Podstatná jména
2. webinář: Přídavná jména
3. webinář: Zájmena
4. webinář: Číslovky
5. webinář: Slovesa
6. webinář: Příslovce
7. webinář: Spojky
8. webinář: Předložky
9. webinář: Částice a Citoslovce

Participation fee: 10990 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: domi@perfect-world.cz

Free slots: 5

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public but the information about it has not been published - only the participants who were provided with the link to this website can sign up for a slot. This meeting has not been listed in the Other Public Meetings list.