Živý online kurz němčiny pro úplné začátečníky: Ovládněte kompletně úroveň A1 za dva měsíce!

Živý online kurz němčiny pro úplné začátečníky: Ovládněte kompletně úroveň A1 za dva měsíce! 08.11.2021 20:00:00

Presenter: profesionální lektor Perfect World, garant Dominika Pašková

Popis setkání: Považujete němčinu za užitečnou a rádi byste se jí naučili, ale neumíte nic nebo téměř nic? Chtěli byste pochopit, jak němčina funguje, naučit se v ní základně komunikovat a také rozumět?

Pak si nenechte ujít tento náš živý online kurz, který Vás protáhne německými základy od úplné nuly až po úroveň A1! V rámci webinářů budete 100 % zapojeni, díky individuálním konzultacím se naučíte komunikovat a mluvit a domácí úkoly vás zaměstnají v samostudiu. A pořádný pokrok může začít!

CO VŠECHNO NÁS ČEKÁ:
1. Interaktivní webináře každý pondělí od 8.11. do 3.1. od 20-21.30h.
Webináře jsou hlavním nosným pilířem celého intenzivního kurzu. Proto si na ně udělejte vždy čas a zajistěte si klid. Odkaz k přístupu na každý z webinářů bude unikátní a bude Vám zaslán vždy daný den či den předem. Webináře budou interaktivní, budou vyžadovat Vaše zapojení, proto jim vždy věnujte 100% pozornost. Lektor za Vás danou práci neudělá, pokud skutečně budete chtít svoji němčinu posunout, čeká nás spousta společné práce :-)

Tohoto kurzu se můžete zúčastnit i v případě, že nemůžete být na každém webináři přítomni - z každého webináře dostanete hned druhý den záznam, ze kterého můžete látku nastudovat. Toto však doporučujeme pouze v případě, že skutečně máte zájem na své němčině zamakat a máte chuť a čas se jí věnovat.

2. Následné úkoly, jejich vypracování + oprava.
Lektor Vám po skončení webináře vždy zadá domácí úkol, na jehož vypracování budete mít čas nejdéle do neděle daného týdne. Tento úkol bude od lektora jasně specifikovaný, Vy jej následně vypracujete a zašlete na email. Lektor Vám úkol opraví a zašle zpět – u případných chyb dostanete nápovědu a bude třeba si danou věc prostudovat a opravit. Lektor Vás tímto způsobem povede k samostatnosti a skutečnému pochopení němčiny.

3. Každý týden 30min individuální prozkoušení + konzultace.
Toto prozkoušení / konzultace proběhne vždy na základě osobní domluvy mezi lektorem a studentem v daném týdnu po daném webináři. Lektor Vám řekne, co je třeba si na konzultaci připravit – konzultace má za úkol dát velký prostor Vašemu ústnímu vyjádření a pravidelnou kontrolu Vašeho pokroku.
Moc se na Vás těšíme!

Maximální počet účastníků: 6

Participation fee: 9990 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: domi@perfect-world.cz

Free slots: 6

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public but the information about it has not been published - only the participants who were provided with the link to this website can sign up for a slot. This meeting has not been listed in the Other Public Meetings list.