10 webinářů na téma: Ovládněte kompletně úrovně A1 a A2

10 webinářů na téma: Ovládněte kompletně úrovně A1 a A2 08.09.2020 20:00:00

Přednášející: Dominika Pašková

Popis setkání: Je pro Vás angličtina stále docela těžká, přestože už s ní nějakou dobu "válčíte"? Máte pocit, že z ní umíte buď dost málo, nic moc nebo to, co zvládáte, prostě zdaleka neodpovídá Vašim představám?
Pokud je Vaše aktuální úroveň A0 nebo A1, pak jste u tohoto online kurzu zcela správně. Tento živý online kurz byl vytvořen pro všechny z Vás, které angličtina trápí, a Vy jste se přesto rozhodli to tak nenechat. Společně za 10 týdnů zvládneme projít, vyzkoušet si a zažít všechny zákonitosti úrovně A, tedy celkově A1 a A2. Na jeho konci budete schopni anglicky komunikovat, nebudete dělat zbytečné chyby a budete tomuto jazyku skutečně rozumět!

CO VŠECHNO NÁS ČEKÁ:
1. Interaktivní webináře každé úterý od 8.9. do 10.11. od 20-21.30h.
Webináře jsou hlavním nosným pilířem celého intenzivního kurzu. Proto si na ně udělejte vždy čas a zajistěte si klid. Odkaz k přístupu na každý z webinářů bude unikátní a bude Vám zaslán vždy daný den či den předem. Webináře budou interaktivní, budou vyžadovat Vaše zapojení, proto jim vždy věnujte 100% pozornost. Lektor za Vás danou práci neudělá, pokud skutečně budete chtít svoji angličtinu posunout, čeká nás spousta společné práce ?

2. Následné úkoly, jejich vypracování + oprava.
Lektor Vám po skončení webináře vždy zadá domácí úkol, na jehož vypracování budete mít čas nejdéle do neděle daného týdne. Tento úkol bude od lektora jasně specifikovaný, Vy jej následně vypracujete a zašlete na email. Lektor Vám úkol opraví a zašle zpět – u případných chyb dostanete nápovědu a bude třeba si danou věc prostudovat a opravit. Lektor Vás tímto způsobem povede k samostatnosti a skutečnému pochopení angličtiny.

3. Každý týden 30min individuální prozkoušení + konzultace.
Toto prozkoušení / konzultace proběhne vždy na základě osobní domluvy mezi lektorem a studentem v daném týdnu po daném webináři. Lektor Vám řekne, co je třeba si na konzultaci připravit – konzultace má za úkol dát velký prostor Vašemu ústnímu vyjádření a pravidelnou kontrolu Vašeho pokroku.
Moc se na Vás těším!
Vaše Dominika

Cena za účast pro posluchače: 8990 Kč

Pořádá: Perfect World s.r.o.

Kontakt na pořadatele: domi@perfect-world.cz

Volná místa: 4

Po vyplnění přihlášky budete přesměrováni na platební bránu.

Při zpracování Vašich osobních údajů postupuje pořadatel v souladu s těmito Zásadami pro zpracování osobních údajů.

Toto setkání je dostupné pro posluchače z řad veřejnosti, ale informace o jeho konání nebyla zveřejněna – přihlásit se mohou pouze posluchači, kteří dostali odkaz na tuto stránku. Toto setkání tedy není uvedeno v seznamu ostatních veřejných setkání.