Živý online kurz němčiny pro mírně pokročilé - z úrovně A2 do B1 za dva měsíce

Živý online kurz němčiny pro mírně pokročilé - z úrovně A2 do B1 za dva měsíce 09.09.2024 20:00:00

Presenter: profesionální lektor Perfect World

Popis setkání: Učíte se německy už nějakou dobu, ovládáte celkem bez problému základy, ale cítíte, že existuje nějaká pomyslná hranice, kterou se Vás stále nedaří překonat?
V němčině bývá pro hodně studentů náročné dostat se z úrovně A2 do B1. V A2 se domluvíme bez větších problémů, nějak se vždycky vyjádříme, ale není to úplně ono. V určitých situacích nám chybí schopnosti, a i když to nějak dohromady dáme, víme, že by to určitě šlo říct mnohem lépe.

Pokud chcete tento osudný blok překonat, pojďte s námi makat do dvouměsíčního online kurzu Společně z úrovně A2 k ukončené B1. Můžete si být jisti, že se Vám dostane spousty hodnotných informací, které jen tak někde nenajdete, a navíc si je budete mít prostor opravdu vyzkoušet a zažít.

CO VŠECHNO NÁS ČEKÁ:
1. Interaktivní webináře každé pondělí od 11.03. do 08.05.2024 od 20-21.30h.
Webináře jsou hlavním nosným pilířem celého intenzivního kurzu. Proto si na ně udělejte vždy čas a zajistěte si klid. Odkaz k přístupu na každý z webinářů bude unikátní a bude Vám zaslán vždy daný den či den předem. Webináře budou interaktivní, budou vyžadovat Vaše zapojení, proto jim vždy věnujte 100% pozornost. Lektor za Vás danou práci neudělá, pokud skutečně budete chtít svoji němčinu posunout, čeká nás spousta společné práce :-)

Tohoto kurzu se můžete zúčastnit i v případě, že nemůžete být na každém webináři přítomni - z každého webináře dostanete hned druhý den záznam, ze kterého můžete látku nastudovat. Toto však doporučujeme pouze v případě, že skutečně máte zájem na své němčině zamakat a máte chuť a čas se jí věnovat.

2. Následné úkoly, jejich vypracování + oprava.
Lektor Vám po skončení webináře vždy zadá domácí úkol, na jehož vypracování budete mít čas nejdéle do čtvrtka daného týdne. Tento úkol bude od lektora jasně specifikovaný, Vy jej následně vypracujete a zašlete na email. Lektor Vám úkol opraví a zašle zpět – u případných chyb dostanete nápovědu a bude třeba si danou věc prostudovat a opravit. Lektor Vás tímto způsobem povede k samostatnosti a skutečnému pochopení němčiny.

3. Každý týden 30min individuální prozkoušení + konzultace.
Konverzace probíhá vždy na základě osobní domluvy mezi lektorem a studentem v daném týdnu po daném webináři. Lektor Vám předem zašle otázky, které vychází z látky probírané na webináři a přímo se soustředí na zavedení této problematiky do Vaší aktivní angličtiny. Ideální je si odpovědi na tyto otázky předem připravit, abyste se následně mohli 100 % soustředit na vlastní projev a případné doptávání lektora.

V případě zájmu máte po dobu trvání webináře možnost zdarma využívat členství v naší členské sekci:
https://perfect-world.cz/nemecka-clenska-sekce-s-perfect-world/

Participation fee: 10990 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: misa@perfect-world.cz

Free slots: 3

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public and the information about it has been published for anybody on the Internet to see. Other public meetings