Mluvte německy opravdu plynule: Ovládněte úroveň B1 za dva měsíce

Mluvte německy opravdu plynule: Ovládněte úroveň B1 za dva měsíce 09.09.2024 20:00:00

Presenter: profesionální lektor Perfect World

Popis setkání: Umíte německy celkem obstojně, domluvíte se, zkrátka a dobře, úroveň A1 a A2 máte celkem pod kůží, ale chtěli byste se posunout o kus dál? Rádi byste německy mluvili opravdu plynule a bez zbytečného zadrhávání? Chcete si být ve své němčině jisti a moci se na sebe spolehnout?

Pak by Vám neměl uniknout náš kurz "Ovládněte úroveň B1 za dva měsíce", který Vás protáhne vyšší německou gramatikou, naučí Vás pracovat se slovy, náročnějšími jevy i vazbami, a především zajistí, že si vše pořádně zažijete, budete to používat a stanete se v němčině velmi svobodnými!

CO VŠECHNO NÁS ČEKÁ:
1. Interaktivní webináře každé pondělí od 11.03. do 06.05. od 20-21.30h.
Webináře jsou hlavním nosným pilířem celého intenzivního kurzu. Proto si na ně udělejte vždy čas a zajistěte si klid. Odkaz k přístupu na každý z webinářů bude unikátní a bude Vám zaslán vždy daný den či den předem. Webináře budou interaktivní, budou vyžadovat Vaše zapojení, proto jim vždy věnujte 100% pozornost. Lektor za Vás danou práci neudělá, pokud skutečně budete chtít svoji němčinu posunout, čeká nás spousta společné práce :-)

Tohoto kurzu se můžete zúčastnit i v případě, že nemůžete být na každém webináři přítomni - z každého webináře dostanete hned druhý den záznam, ze kterého můžete látku nastudovat. Toto však doporučujeme pouze v případě, že skutečně máte zájem na své němčině zamakat a máte chuť a čas se jí věnovat.

2. Následné úkoly, jejich vypracování + oprava.
Lektor Vám po skončení webináře vždy zadá domácí úkol, na jehož vypracování budete mít čas nejdéle do neděle daného týdne. Tento úkol bude od lektora jasně specifikovaný, Vy jej následně vypracujete a zašlete na email. Lektor Vám úkol opraví a zašle zpět – u případných chyb dostanete nápovědu a bude třeba si danou věc prostudovat a opravit. Lektor Vás tímto způsobem povede k samostatnosti a skutečnému pochopení němčiny.

3. Každý týden 30min individuální konverzace
Konverzace, na kterou předem obdržíte otázky, na něž je žádoucí, abyste se předem připravili - následně budete po dobu 30 minut mluvit Vy - lektor Vám do projevu nijak neskáče, ale dělá si poznámky ohledně Vašich případných chybek nebo nesprávných vyjádření - na svůj projev následně dostáváte zpětnou vazbu emailem, tu si můžete představit jako domácí úkol, který Vás přímo upozorňuje na to, co byste mohli říci lépe, následně je třeba to nastudovat, vypracovat, a znovu zaslat ke kontrole.

V případě zájmu máte po dobu trvání webináře možnost zdarma využívat členství v naší členské sekci:
https://perfect-world.cz/nemecka-clenska-sekce-s-perfect-world/

Participation fee: 10990 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: misa@perfect-world.cz

Free slots: 2

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public and the information about it has been published for anybody on the Internet to see. Other public meetings