Angličtina v praxi - kurz TIME TO LIVE s Dominikou Paškovou

Angličtina v praxi - kurz TIME TO LIVE s Dominikou Paškovou 11.09.2023 20:00:00

Presenter: Dominika Pašková

Popis setkání: Čekali jste dlouho, až bude možné absolovovat další výuku s Dominikou, srdcem a duší Perfect World?
Dává vám učení s ní smysl a patříte mezi ty, kterým nevadí pevná ruka, jasná pravidla a pro pokrok jsou ochotni pořádně zamakat?

Pak máte jedinečnou příležitost pustit se do praktického kurzu s Domčou, který začíná 11.9., trvat bude 19 týdnů a v jeho rámci si dostanete angličtinu opravdu hluboko pod kůži!

Co konkrétně vás čeká?

1. Kniha "Mít čas žít"
Kurz je založen na studiu knihy "Mít čas žít", jíž je Dominika autorkou. Tato kniha obsahuje 20 kapitol a 19 praktických cvičení. Knihu obdržíte poštou a bude vám sloužit jako studijní materiál (pokud ji již máte, nevadí :)).
Kniha je v češtině, ale veškerá cvičení a praktické konverzace, které jsou hlavní náplní kurzu, budou probíhat v angličtině, stejně tak jako kompletní komunikace s Dominikou.

2. Praktické úkoly v angličtině
Každý týden budete mít za úkol nastudovat jednu kapitolu a vypracovat dané cvičení v angličtině. Na cvičení dostanete zpětnou vazbu s upozorněním na případné jazykové chyby, které budete mít za úkol opravit, a dodat tak zcela správně vypracovanou praktickou část.

3. Po vypracování úkolu proběhne každý týden anglická konverzace 1:1, tedy mezi Vámi a Domčou, jejíž délka je 40min. Na konverzaci doporučujeme se připravit - vždy předem obrdžíte konverzační otázky, které souvisí s tématem dané kapitoly a během konverzace na ně budete odpovídat.
Konverzace probíhá výhradně v angličtině a na jejím konci dostanete konkrétní zpětnou vazbu na svůj výkon a podněty k případnému zlepšení.

Výsledkem tohoto kurzu je student, který dokáže myslet v angličtině, je bez problémů schopen anglicky komunikovat, vyjadřovat v angličtině svoje myšlenky na rozličná témata, dobře rozumí a je v tomto jazyce sebevědomý.

Minimální vstupní úroveň pro tento kurz je A2.

Dominika je držitelkou certifikátu C2, takže maximální vstupní úroveň pro tento kurz není shora omezena.

Rozpis ceny kurzu:
kniha s osobním věnováním ... 549,-
praktické úkoly a jejich kontrola ... 19x200,- = 3800,-
aktivní konverzace se zpětnou vazbou ... 19x400,- = 7600,-
Celkem 11949,- bez DPH, cena s DPH je uvedena níže.

---
Kurz je možné absolvovat také v češtině, a to za poloviční částku. V případě zájmu nás kontaktujte na adrese posta@perfect-world.cz

Participation fee: 14458 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: domi@perfect-world.cz

Free slots: 9

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public but the information about it has not been published - only the participants who were provided with the link to this website can sign up for a slot. This meeting has not been listed in the Other Public Meetings list.