Co všechno musíte vědět o angličtině, pokud se jí opravdu chcete naučit?

Co všechno musíte vědět o angličtině, pokud se jí opravdu chcete naučit? 25.04.2021 20:00:00

Přednášející: Dominika Pašková

Popis setkání: Také máte pocit, že angličtina je v dnešní době snad už úplná samozřejmost? Ale Vy jí přesto ještě neovládáte tak dobře, jak byste si představovali?

Moje zkušenost je ta, že se pokrok v angličtině často nedostavuje především z toho důvodu, že jsme spoustu věcí přešli jako samozřejmé a jasné, přestože nám ale vůbec jasné nejsou. Nikdy jsme je plně nepochopili, neuvědomili jsme si jejich roli nebo jejich důležitost.

Můj aktuální webinář Vás provede světem angličtiny z docela jiného úhlu pohledu - připravte se na spoustu poznání a na to, že po jeho absolvování budete schopni angličtinu používat mnohem více aktivně a s větším porozuměním.

Vaši účast na webináři doporučuji pouze tehdy, pokud to s Vaší angličtinou myslíte vážně a chcete se ji opravdu naučit. Na webinář si prosím udělejte alespoň 90min čas a počítejte s Vaším vlastním zapojením (webinář je interaktivní a účastníci komunikují prostřednictvím chatu - kameru potřebovat nebudete).

Webinář stojí symbolických 99,-. Přihlašujte se ideálně tehdy, když budete moci na webináři být přítomni živě. Pokud Vám to nevyjde, zašleme Vám záznam.

Cena za účast pro posluchače: 99 Kč

Pořádá: Perfect World s.r.o.

Kontakt na pořadatele: domi@perfect-world.cz

Volná místa: 19

Potvrzení o přihlášení dostanete obratem v e-mailové zprávě.

Přístupy k setkání obdržíte cca 30 až 15 minut před jeho zahájením.

Po vyplnění přihlášky budete přesměrováni na platební bránu.

Při zpracování Vašich osobních údajů postupuje pořadatel v souladu s těmito Zásadami pro zpracování osobních údajů.

Toto setkání je dostupné pro posluchače z řad veřejnosti, ale informace o jeho konání nebyla zveřejněna – přihlásit se mohou pouze posluchači, kteří dostali odkaz na tuto stránku. Toto setkání tedy není uvedeno v seznamu ostatních veřejných setkání.