Ovládněte základy italštiny (úroveň A1) za dva měsíce!

Ovládněte základy italštiny (úroveň A1) za dva měsíce! 13.11.2023 20:00:00

Presenter: profesionální lektor Perfect World

Popis setkání: Byla italština vždycky Váš sen? Chcete se v tomto krásném jazyce naučit alespoň základě komunikovat, abyste se domluvili na dovolené a mohli si přátelsky popovídat s místními?

Pak právě pro Vás vzniká tento kurz základů italštiny, který Vás naučí základy tak, abyste je byli schopni samostatně používat, abyste rozuměli druhé straně a dokázali se s ní domluvit.
Moc se těšíme na váš pokrok!

CO VŠECHNO NÁS ČEKÁ:
1. Interaktivní webináře každou středu od 13.11.2023 do 8.1.2024 od 20-21.30h.
Webináře jsou hlavním nosným pilířem celého intenzivního kurzu. Proto si na ně udělejte vždy čas a zajistěte si klid. Webináře budou interaktivní, budou vyžadovat Vaše zapojení, proto jim vždy věnujte 100% pozornost. Lektor za Vás danou práci neudělá, pokud skutečně budete chtít svoji španělštinu posunout, čeká nás spousta společné práce :-)

Tohoto kurzu se můžete zúčastnit i v případě, že nemůžete být na každém webináři přítomni - z každého webináře dostanete hned druhý den záznam, ze kterého můžete látku nastudovat. Toto však doporučujeme pouze v případě, že skutečně máte zájem na své italštině zamakat a máte chuť a čas se jí věnovat.

2. Následné úkoly, jejich vypracování + oprava.
Lektor Vám po skončení webináře vždy zadá domácí úkol, na jehož vypracování budete mít čas nejdéle do úterý dalšího týdne. Tento úkol bude od lektora jasně specifikovaný, Vy jej následně vypracujete a zašlete na email. Lektor Vám úkol opraví a zašle zpět – u případných chyb dostanete nápovědu a bude třeba si danou věc prostudovat a opravit. Lektor Vás tímto způsobem povede k samostatnosti a skutečnému pochopení italštiny.

3. Každý týden 30min individuální konverzace / prozkoušení
Tato konverzace proběhne vždy na základě osobní domluvy mezi lektorem a studentem v daném týdnu po daném webináři. Lektor Vám předem poskytne otázky – konverzace má za úkol dát velký prostor Vašemu ústnímu vyjádření a pravidelnou kontrolu Vašeho pokroku.
Z této konverzace dostáváte následně také domácí úkol, který je zároveň zpětnou vazbou na Váš výkon.

Moc se na Vás těšíme!

Participation fee: 10990 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: domi@perfect-world.cz

Free slots: 5

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public but the information about it has not been published - only the participants who were provided with the link to this website can sign up for a slot. This meeting has not been listed in the Other Public Meetings list.