Anglické spojky tak, jak je neznáte!

Anglické spojky tak, jak je neznáte! 30.01.2022 20:00:00

Presenter: Dominika Pašková

Popis setkání: Spojky jsou v angličtině naprosto zásadní část řeči - spojují věty a díky nim nezní náš projev sekaně a nesourodě, myšlenky na sebe navazují a to, co říkáme, působí přirozeně.

To je jedna stránka věci. To, co je snad ještě důležitější, je fakt, že pokud spojkám dobře nerozumíme a známe pouze ty základní (but, because nebo that´s why), mohou být příčinou toho, že se při poslechu nebo četbě zcela ztratíme, přestože všem ostatním slovům rozumíme.

Můj aktuální webinář vám anglické spojky představí tak, jak je neznáte - ukáže vám, co všechno umí, která může být použita místo jiné, na jaké si dávat pozor, které se (ne)používají a v neposlední řadě také, jaká jsou pravidla pro jejich případné vypouštění (jenž je i v pokročilé angličtině velmi obvyklé a pro studenty, kteří neví, o co jde, pak velmi zavádějící).

Webinář je určen pro všechny úrovně angličtiny + pro všechny u vás, kdo se rádi učíte novým věcem a angličtině chcete rozumět více do hloubky.
Těším se na vás!

Participation fee: 199 Kč

Organizer: Perfect World s.r.o.

Contact the organizer: domi@perfect-world.cz

Free slots: 6

An e-mail confirming your slot booking will arrive shortly.

You will receive your login details about 30 to 15 minutes before the start of the meeting.

After filling out the application, you will be redirected to the paywall.

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.

This meeting is public but the information about it has not been published - only the participants who were provided with the link to this website can sign up for a slot. This meeting has not been listed in the Other Public Meetings list.