Webinář chci dobrý web

Webinář chci dobrý web

Presenter: Jan Vorel, Petr Slavík

Meeting description: Webinář Chci dobrý web

Co se na webináři Chci dobrý web dozvíte?
Věnujeme se automatizaci prodeje na internetu, tvorbě obchodních trychtýřů (sales funnelů) a práci s kontakty na vaše stávající i potenciální zákazníky. A přesně o tom, jak vytvořit systém, který „za vás“ bude vyhledávat potenciální zákazníky, komunikovat s nimi a nakonec jim i prodá, bude náš webinář.
Věříme na to, že automatizovaný prodejní systém může být vaším nejlepším obchodníkem a to zvlášť v době, které nenahrává osobním schůzkám.

Pro koho je webinář Chci dobrý web určený?
Pro všechny ty, kteří chtějí posunout obchod a obchodní výsledky své firmy na novou úroveň. Konkrétně mohou z našeho webináře čerpat inspiraci, znalosti a know-how majitelé firem, OSVČ, obchodní ředitelé i samotní obchodníci. A i další, kteří mají o toto téma zájem. Věříme, že mluvíme lidským (ne-IT) jazykem a proto nám bude rozumět každý.
Zároveň bude fajn, když účastníci budou mít pozitivní přístup ke změnám a technice, protože oboje je nutnou podmínkou, aby automatizace obchodních procesu v jejich firmě fungovala ?

Jak dlouho webinář potrvá a jaký je jeho průběh?
Webinář Chci dobrý web trvá zhruba 1,5 hodiny. V jeho průběhu bude dostatek času i na vaše dotazy. Ať již budou obecně k automatizovanému prodeji po internetu nebo konkrétně přímo o vaší situaci či aktuální potřebě.

Organizer: IPC Corporation s.r.o.

Contact the organizer: konzultace@chcidobryweb.cz

While processing your personal data, the organizer acts in accordance with these Privacy policies.